שולחנות מנהלים – שמים את הכל על השולחן

בחירת השולחן המשרדי, פרט שלכאורה עשוי להיות כל כך פשוט, מוביל רבים מאיתנו לשיטוט בלתי נגמר בחנות הריהוט או בחירת סגנון דומה לכלל הרהיטים במשרד, למי בכלל יש סבלנות לחשוב על אלמנט העיצוב במשרד, במיוחד כאשר מדובר על שולחן שעד מהרה יתמלא ניירת שממילא לא יראה תחתיה.

חשוב מאוד לזכור, שדווקא אותו שולחן המפריד ביניכם לבין איש השיחה שלכם או משרת אתכם במהלך סדר היום העמוס תפקידו לשמור על האיזון והאנרגיות בחדר מרכזי ואף משפיע על גורמים רבים שלא הייתם חושבים עליהם. אז איך לבחור את שולחן המנהלים, תוך ניהול נבון של הזמן ובחירת סגנון מתאים?

משוטטים ברשת – הימנעו משיטוט חסר אונים בחנויות הגדולות

לפני שאתם יוצאים לערוך שופינג, העדיפו לעשות סיבוב קצר ברשת. להתרשם מההיצע האחרונה הקיימת בשוק, הסגנונות והעלויות הממוצעות. תחילת החיפושים בשטח עשויה להיות מבלבלת מאוד וכמעט בלתי אפשרית כתוצאה מהשפע והפיתויים הרבים. לאחר התרשמות ובדיקת העלויות המתאימות לתקציבים שלכם, תוכלו לסמן לכם כמה מקומות על פי הפרמטרים הדרושים לכם. בייחוד כאשר מדובר על שולחנות מנהלים מהם ניתן למצוא מגוון מהרחב ביותר בתחום הריהוט

יוצאים לשטח – בוחרים בדיוק את מה שחשבתם עליו

אחרי שבדקנו את המחירים ואת הסגנונות, ניתן לצאת לביצוע המשימה, חשוב מאוד לא להתפתות למה ש המוכרים אומרים לכם, הם עשויים להיות חלקי לשון ומשכנעים מאוד צאו וחפשו שולחן מנהלים על פי המפרט הרצוי תוך הצמדות כמה שיותר קרובה למה שגיבשתם. קחו בחשבון שהמידות של המשרד שלכם הם אינן חזות הכל וגם אם השולחן מתאים לגודל המשרד השאירו מעט "מרווח בטחון" למעבר וכניסה נעימה וקלה אל מקום העבודה.  הגישה והנוחות חייבת להלקח בחשבון, ממש כמו הנקודה העיצובית. זה יכול להיות ממש מציק להדחק כל בוקר בין מעבר צר, בין הקיר לשולחן, כשאתם מגיעים טרוטי עיניים למשרד אחרי ישיבה בלתי נגמרת.

מראה כזה, אינו מאפשר מרחב מספיק, במיוחד כאשר המשרד קטן יחסית, ועלול ליצור  תחושה של עומס ולחץ. ניתן להתאים שולחן מנהלים גם למשרדים קטנים, באופן שיחמיאו ויהיו נוחים מספיק לכל צורך- פרטים בהמשך.

על גוונים ושולחנות או מה מתאים למה?

גוון השולחן,  צריך להתאים את עצמו ליתר הפרטים בחדר ההתאמה תבוא באופן ניגודי בייחוד כאשר מדובר על משרד קטן הדורש אשליה של מרחב. במקומות גדולים יותר תוכלו לבחור בגוונים בהירים או כהים יותר בעיצוב אחיד. העיצוב הנפוץ ביותר כיום בתחום המשרדים הוא העיצוב הבהיר, האפרפר  בשילוב מגע קל של גוונים בוהקים יותר, השולחנות יהיו גם הם בהירים או מתכתיים ועשויים ממתכת, זכוכית או ברזל בעיצוב שקוף או שקוף למחצה.

במשרדים קטנים, ניתן לבחור בשולחנות אה סימטריים במקום השולחנות בעלי הפינות המחודדות, עיצוב זה יצור מראה קליל, רך ופתוח יותר.