ריהוט משרדי – עיצוב פנים בסגנון ארכאי- מודרני

שדרוג פני המשרד דורש בדרך כלל חשיבה ממוקדת בין אם מדובר בתוספת של אגרטל או כמה צמחי נוי ובין אם ברצונכם לחדש את הריהוט שהבלאי שלו כבר בלתי נמנע ונראה לעין. חידוש העיצוב, בייחוד במשרדים אשר עיקר פועלם מתבצע תוך עבודה פרונטאלית עם לקוחות, בלתי נמנעת מידי כמה שנים.

מראה משרד מכובד, לא זאת בלבד שתתרום לאווירה הנעימה בקרב העובדים אלא תייצר תחושה של בטחון ויציבות גם אל מול הלקוחות, כחלק מתהליך עיצוב המשרד ושיפוצו יש צורך לשכור איש מקצוע המומחה בשיפוץ משרדים, אדם מקצועי יוזיל עלויות, זמנים כי אחרי הכל, אין חכם כבעל ניסיון.

ריפוד משומש – מדומה – היכולת לשפר ולשפצר

טכניקת העיצוב, כמוה כבור ללא תחתית, לעולם לא יהיה סוף לרעיונות העיצוב והחידושים (או דווקא ה"יישונים"?) בתחום עיצוב הפנים, עד כמה  וכמה,  תחום העיצוב המשרדי. אחת האפשרויות הנשקלות על הפרק בתקופה האחרונה הוא דווקא העיצוב הישן לכאורה, שימו לב, לא עתיק או כפרי, מיושן. אחת הטכניקות לייצור ריהוט מיושן היא באמצעות עור רך היוצר מראה של עור ישן אך נוסטלגי המתבטא כעיצוב יוקרתי, ברוב המשרדים.

אלמנט נוסף שניתן לקחת בחשבון, הוא נושא העיצוב הישר והפינות החדות המקנות את אותו עיצוב ארכאי מבוקש, כמו תמונות הנתונות במסגרות בעלות עיצוב חד שניתן היה לראות לפני ארבעה או חמישה עשורים לערך.

עיצוב ריהוט משרדי, יהיה גם הוא בקווים אחידים וחדים להשלמת המראה. יחד עם זאת  כדי לשבור את המראה החד, ניתן לשלב וילונות רכים וגופי תאורה שיחזירו את המשרד  לשנות האלפיים כהרף תוך מבט אחד, כך שיתקבל עיצוב נוסטלגי עם קריצה לעתיד.

חושבים מחוץ לכורסא – האם רק בפינות המתנה יש צורך במערכות ישיבה נוחות?

גם בתוך חדרי המשרדים, מערכות הישיבה הנוחות, יכולות להביא את העיצוב הנינוח ולאו דווקא תוך השמשתו. רבים עושים שימוש בעיצוב המשלב פינות ישיבה ומערכות ישיבה נוחות, כמו ספות וכורסאות באחת מפינות המשרד רק לשם ריכוך העיצוב. שימו לב- עיצוב זה יכול להתאים אך ורק למשרדים מרווחים מספיק, אחרת, המראה שעשוי להיווצר הוא מראה עמוס, בלתי מסודר ואפילו מוזר, שיצור רושם של חוסר יכולת ארגונית.

רשמים כאלה, משליכים באופן אוטומטי, גם על הרושם המקצועי של בעל המקצוע. פרט שחשוב מאוד לשים עליו דגש, בייחוד, כאשר המשרד מיועד לקבלת לקוחות ושירות לקוחות ישיר.

סיפורי כסאות –כסאות בהתאמה למהות המשרד והעסק

כחלק מהריהוט המשרדי,  יש לשים במרכז את הריהוט המשלים, הכולל את כסאות האורח/מרואיין/לקוח במשרד. השימוש השכיח לשמו מיועדים אותם הכיסאות, ובתוך כך, משמשים גם חלק בלתי נפרד של ריהוט משרדי. באם המשרד שלכם משמש כמשרד לראיונות עבודה ואם משמשים דווקא לקבלת לקוחות ההתייחסות תהיה שונה לחלוטין, כאשר גם לכאן בתחומים כמו רהיטים למשרד בהתאם לתחושה אותה אתם מבקשים להשרות על מי שעומד (או לצורך העניין יושב מולכם)