משרד יוקרתי בשילוב וילונות ייעודיים למשרד

יוקרה היא מושג כללי מאוד וגדול הכולל בעיקר את סמל הסטטוס אותו מביא העיצוב. עיצוב משרדים בסגנון יוקרתי משלבים בתוכם כמה פרטרים: מיתוג פנימי (אל מול העובדים), מיתוג חיצוני (אל מול האורחים והעובדים הפוטנציאליים), מתן חווית שהיה נעימה ורמת עיצוב גבוהה אותה דורש מעמד המשרד והעסק אשר מבחינות רבות אינו יכול לרדת לרמת פשטניות כמו עסקים מתחילים או עסקים שאינם ציבוריים.

התוספת הקטנה לכאורה, של וילונות ומגוון פתרונות הצללה מקפיצה את רמת האלגנטיות במשרד וניתן לראות יותר ויותר משרדים הבוחרים להעדיף את האביזר המעוצב הזה, אשר ללא ספק תורם לשדרוג העיצוב בבית העסק, גם אם מדובר על שינוי מינורי בלבד. 

הרוח הנעימה בחדוות ווילאות – משרדי עורכי דין יוקרתיים

אחת הדרישות החשובות ביותר בתחום שירות הלקוחות בעיסוק הנ"ל, הוא מתן התחושה האינטימית והאישית, אותו מקבל על הלקוח מצד איש השירות. הפרקליט, הנותן שירות ללקוח במעמד העבודה המשותפת או במהלך בחינת אפשרויות העבודה ומתן השירות, חייב לתת ללקוח תחושת בטחון ויציבות. מעבר למראה הגבוהה מעט של העיצובים היוקרתיים, אחד הגורמים המשפיעים ביותר בתחום היא היכולת ליצור את התחושה בקרב הלקוח שיש לו גב יציב מאחוריו.

מצחיק לחשוב שתרומה גדולה לכל אלה, יכול לתת הוילון, אבל בחירת אלמנט המשדר יוקרה וכבוד לאירוח הלקוח במשרד, ייצור תחושה של יציבות וכבוד לעיסוק ולמטרה.

שימת דגש על כלל הפרטים, הקטנים והגדולים, ובמיוחד אלה המשמשים כחזית אותה רואה הלקוח לנגד עיניו יוצרת תחושה של נינוחות וחיזוק הביטחון מצד מתעניין השירות. וילונות יוקרתיים ומושקעים יתרמו תרומה רבה למשרדים בעלי חלונות הפונים אל נוף לא מחמיא במיוחד, כמו במשרדים רבים, באזור תל אביב והמרכז. הוילון המעוצב, יצור יוקרתית ואוירה של סגנון במשרד על אף הנופים הפחות סימפטיים שמחוצה לו.

אווירה דרמטית ויוקרתית בתוספת פריט עיצוב בודד

עיצוב בצבעים רכים ופסטליים, בשילוב וילונות כבדים הוא סגנון אשר לא רבים חשבו עליו ודווקא לאחרונה מתעוררים אליו. ההבדל המשמעותי שבין העיצוב הבהיר, הרך והעדין אל מול הוילונות הכבדים בחדר, מעניקים לחדר על אף האמירה הקלילה שלו שמץ של דרמטיות מעניינת היוצרת מראה עשיר, מרשים ובעל נוכחות, הנוצר תוך הכנסת פריט אחד בלבד אשר עושה את כל ההבדל.

טיפ: תנסו את זה בבית! 

עיצוב בגוונים רכים אל מול ריהוט בעיצוב כבד

עיצוב המשרד בגוונים וריהוט מהגוני ו"כבד", הוא בין העיצובים החביבים ביותר על אנשי המקצוע, יחד עם זאת חשוב להבין שעיצוב שלם בסגנון זה עלול ליצור אווירה סוגרת, סגורה ומחניקה בתוך המשרד. עיצוב המשרד באמצעות פריט אחד אך כזה הנותן מראה שונה מהעיצוב הכללי, מרכך את העיצוב ומלבד הפן היוקרתי והמלכותי, מעניק לו שמץ של רכות וחמימות נעימה, המייצרת מראה דרמטי, בשילוב מראה של פתיחות ונינוחות בתוך המשרד, הן לדיירים הקבועים שלו והן למבקרים בו.