יושבים על זה – עיצוב צעיר לעסק וותיק כסאות בר לבית הפרטי

רוצים להכניס קצת צבע לבית אבל להשאיר אותו באותו סגנון מסודר ומאורגן? יש לכם חלל גדול שאתם פשוט לא יודעים איך לנצל? קבלו את חמשת רעיונות העיצוב שחוללו מהפך בכל רחבי יבשת אירופה ומגיעה גם למזרח התיכון לומר את המילה האחרונה בעולם העיצוב ואדריכלות הפנים.

להתחיל לשדרג את הבית אחרי כל כך הרבה שנים? למי יש כוח לכל זה בכלל? דעו שניתן לעצב את פנים הבית באופן שיעניק לו זריקת רענון ובכל זאת לוותר על פעולת שיפוץ מאסיבית.

לפני שאנחנו ממשיכים לדבר ולדבר, קבלו את חמשת הטיפים הגדולים לעיצוב פנים הבית תוך מספר ימים וללא הצורך בשיפוצים!

אפליקציות קיר – עשו זאת בעצמכם

אחת מהטכניקות העיצוביות בתחום אדריכלות ועיצוב הפנים הוא עיצוב הקירות בסגנון שונה וחדשני יותר, כמו עיצוב באמצעות אפליקציות קיר, בשונה מעיצוב הקירות באמצעות מדבקות קיר או טפטים. באמצעות בחירת העיצוב. האפליקטיבי תוכלו לקבל שליטה ברמה גבוהה יותר על העיצוב עצמו, הגודל, הסגנון והמיקום, הזמנת אפליקציות שבלוניות בעיצוב אישי והעבודה איתם, היא פשוטה מאין כמוה וייחודית מאין כמוה ואינה גורמת לקילופים כמו שעשויים לעשות זאת מקבילותיהן, מדבקות הקיר. לקבלת עיצוב נקי וחלק תוכלו לבחור בגוון אחד הבולט על פני הגוונים האחרים השולטים בחדר וליצור בידול מעניין יותר.

במקרה בו תרצו עיצוב "ציורי יותר", עדיף בכל זאת לבחור לעבוד עם איש מקצוע מתחום עיצוב/אדריכלות הפנים, שיעשה עבודה נקייה ומדויקת יותר.

בועטים בעיצוב הרדום –  בר אקטיבי אצלכם בבית!

נכנסים הביתה ומרגישים שמשהו לא זז, העיצוב עייף ולא משנה כמה פעמים הזזתם את הכורסא שמאלה ואת שולחן הקפה מעט ימינה, עדיין, משהו פה גורם לכם לפהק מעט.  יצירת פינת בר בסלון היא אופציה זולה מאוד ופשוטה מאוד יחסית שלא תעלה על כמה מאות שקלים, בניית משטח וסביבו כסאות בר באחת האזורים בסלון יצרו שינוי מרענן וצעיר יותר בעיצוב הסטנדרטי.

עקב הגודל ההולך וקטן של החדרים בדירות פרטיות ישנה חשיבות רבה על המיקום והגוונים של הפריטים העיצוביים, שימוש בגוונים מרובים או ריהוט בגודל הגוזל מזרימת האווירה בדירה, עשויים ליצור תחושה של הקטנת השטח.  לעומת זאת, חשיבה ותכנון מדויקים יותר יעשו את הפעולה ההפוכה בדיוק.

משחק הכיסאות – רגע אתם במטבח ובשני אתם בסלון…

אחד העיצובים האקלקטיים, המעניינים והמבוקשים ביותר, הוא עיצוב הישיבה ההרמונית במטבח, הפיכת המטבח או אזור קטן ממנו לחלק בלתי נפרד מהסלון ייצור מראה אוטנטי במיוחד אשר גורם לכם להיות במטבח ובעת ובעונה אחת להיות נוכחים בכל פעילות או התרחשות בחדר המגורים. מטבחים בעלי אי מטבח במרכזו עם נישה מונמכת, מדמה ישיבה סביב שולחן ובמעמד הבחירה גם לסוג של בר, המאפשר שינוי מצב מיידי וחזרה להתרחשויות בסלון – אין ספק, שמדובר באחד העיצובים המוצלחים ביותר בתחום השילוב של עיצוב המטבח והסלון ללא הפרת האיזון הדרוש בין שני החללים הללו.